Seniorzy – zapraszam.

Seniorzy to grupa do której warto skierować szersze programy wycieczek. Stali sprawdzeni klienci wymagający szczególnej opieki i dbałości w zakresie dostarczanego produktu.

Jednak z każdym rokiem przybywa nam emerytów aktywnych chętnych do zwiedzania i odkrywania naszego kraju z jego licznymi atrakcjami. Kieruje kilka programów wycieczek do waszej wiadomości i ewentualnego wykorzystania w Waszych kontaktach z takimi grupami. Sam jestem seniorem i jednocześnie mam okazję częstego prowadzenia tych grup w różnym zakresie zainteresowania tematycznego. Tak czy inaczej polecam swoje scenariusze wycieczkowe zbudowane w oparciu o moje doświadczenie pilotowania właśnie takich grup oraz uwagi uczestników wycieczek. Część z tych ofert to gotowe scenariusze, a część to szkielet programowy. Propozycje do wstępnych ofert i rozmów do modyfikacji i uzupełnienia po pierwszych rozmowach.

  1. . Kamienieć Ząbkowicki  i Arboretum w Wojsławicach.
  2. . Dolina Pałaców i Ogrodów. Przedstawiam wstępny zarys wycieczki. Szczegółowy plan powstaje po poznaniu potrzeb grupy oraz jej mobilności.

Możliwości programowe są w tym przypadku bardzo szerokie i dla programu jednego dnia wymaga to wyboru kilkunastu elementów z całości .

Dla tego konkretnego przypadku zalecam zapoznanie się z prezentacją tekstowa i filmową na mojej stronie. https://powroclawiu.com/2022/01/04/dolina-palacow-i-ogrodow-okolice-jeleniej-gory/

  1. . Opole.
  2. . Wielkopolska. Muzeum Adama Mickiewicza, pałac w Śmiełowie i inne obiekty.
  3. . DWOREK i MUZEUM MARII DĄBROWSKIEJ w RUSSOWIE. MUZEUM HISTORII PRZEMYSŁU i SEKRET WIECZNEJ MŁODOŚCI w OPATÓWKU. DWÓR w CHOTOWIE.
  4. . Ziemia Żywiecka. Żywiec i Bielsko Biała.
  5. . Jura Krakowsko – Częstochowska.

Mam nadzieję, ze opracowane i zebrane w jednym miejscu programy wycieczek dla grupy SENIOR  przydadzą się WAM w planach realizacyjnych sezonu turystycznego 2023 roku.Poniżej do pobrania szczegółowe programy wycieczek.

Kamieniec Ząbkowicki – Wojsławice.

Dolina Pałaców i Ogrodów

Wycieczka-Odwiedzamy Opole

Wycieczka_Palac_Smielow_i_Muzeum_Adama_Mickiewicza_Palac_Tarce_Palac_dwor_i_Muzeum_Wojen_Napoleonskich_w_Witaszycach

Wycieczka_Dworek_i_Muzeum_Marii_Dabrowskiej_w_Russowie_Muzeum_Historii_Przemyslu_w_Opatowku_Dwor_w_Chotowie

Żywiec

Jura

Palac_Lewkow_Palac_Antonin_i_Mauzoleum_Radziwillow_Palac_Bagatela