GRY MIEJSKIE – nauka i dobra zabawa.

Sezon turystyczny 2022 r już przed nami.  Ze swojej strony jako przewodnik miejski po Wrocławiu i pilot wycieczek krajowych pragnę akurat w tym miejscu zachęcić do  realizacji w tym sezonie turystycznym – programu  „gier miejskich”. Taki pakiet posiadam w swojej ofercie i jest to doskonały materiał do uzupełnienia programu  zwiedzania  lub też  realizacji tej zabawy jako podstawowego motywu wyprawy do naszego miasta.

W obecnej chwili realizuję dwa tematy gier miejskich:

  1. Tajemnice wrocławskiego Rynku
  2. Tajemnice ulicy Świdnickiej

Pierwsza oferta dedykowana jest dla uczniów szkół podstawowych klasy V-VI i VII do VIII oraz uczniów gimnazjów. Zakres gry modyfikowany jest do wieku uczestników. Czas takiej gry to 1 ½ do 3 ½ godziny zależnie od uzgodnienia. Uważam, że jest to świetny materiał do edukacji i zabawy .

Druga wycieczka odbywa się wzdłuż ulicy Świdnickiej i adresowana jest do starszych uczestników – gimnazja, grupy zakładów pracy w ramach integracji załogi.

Zatem  uczniowie szkół we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach mają TU możliwość aktywnego zwiedzania i wypoczynku w ramach szkolnej wycieczki. Oczywiście ta zabawa  może również być uzupełnieniem programu wycieczkowego do naszego miasta nad Odrą jako element zwiedzania i poznania jego historii.

Uczestnicy gry otrzymują

Teczki z zestawem pytań i długopisy  – dodatkowe materiały z regulaminem na mojej stronie WWW – zdjęcia i ścieżki dźwiękowe na stronie WWW.

Uczestnicy powinni posiadać w zespole telefony z Internetem oraz słuchawki.

Zachęcam  do rozmowy dotyczącej współpracy w przyszłym sezonie.

Kontakt telefoniczny – 608 57 64 65

Kontakt elektroniczny budzowski.ryszard@wp.pl

Więcej informacji znajdziecie państwo w tych miejscach.

https://powroclawiu.com/2021/11/06/gra-miejska-tajemnice-wroclawskiego-rynku-materialy-pomocnicze/

https://www.budzowski.org/materialy-pomocnicze-do-gry-miejskiej-tajemnice-ulicy-swidnickiej-we-wroclawiu-poziom-pierwszy/