Wrocław i muzyka.

Jeśli wybieracie się na zwiedzanie naszego miasta lub też jesteście jego mieszkańcami to czasem warto poznać je od innej strony – moja propozycja to muzyka. Wybrałem trzy utwory o naszym mieście, które w formie melodycznej jak również przekazie wizualnym według mnie najbardziej bliskie są w oddaniu klimatu tego miejsca. Kilka chwil na odsłuchanie utworów zapewne pomoże w odzyskaniu dobrego nastroju i jednocześnie da bodziec do odwiedzenia naszego miasta.

TUTAJ– tekst artykułu i utwory muzyczne – zapraszam.

Jeśli to była prezentacja utworów muzycznych poświęconych Wrocławiowi to również wypada zaprezentować miejsca gdzie rozbrzmiewa muzyka w naszym mieście , a jest się czym pochwalić.

Teatr Muzyczny Capitol.

Narodowe Forum Muzyki.

Opera .

Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję, że zaprezentowany materiał WAS nie znudził, a jednocześnie pozwolił na odkrycie miasta od strony muzyki w wielkim skrócie.